موتور کرکره ساید
آگوست 16, 2018
تیغه کرکره شفاف
تیغه کرکره شفاف
آگوست 16, 2018
Show all

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات : تیغه کرکره پلی کربنات امروزه به عنوان تیغه های لوکس ، مدرن و با امنیت بالا مورد استفاده قرار میگیرند.
تیغه کرکره پلی کربنات را تیغه های شفاف کرکره برقی می نامند. چون این نوع تیغه از مواد پلی کربنات که یکی از مقاومترین پلیمرهای بازار است ساخته میشود و این امر باعث بالا رفتن مقاومت مکانیکی در حد بالایی میشود. از این تیغه ها به عنوان تیغه های نشکن نیز نام برده میشود، زیرا جنس تیغه از پلی کربنات بوده و خاصیت اصلی پلی کربنات بسته به نوع و جنس آن، مقاومت در برابر شکستگی می باشد.

تیغه های کرکره پلی کربنات موجود در بازار به شکل تخت و اس مانند عرضه میگردند.
تیغه کرکره پلی کربنات توسط یک میله از آلومینیوم و یا استیل مونتاژ می شود که بستگی به انتخاب شما دارد.
قیمت تیغه های پلی کربنات نسبت به کرکره های آلومینیومی به مراتب بالاتر است.

این تیغه ها در جاهایی که نیاز باشد تا محیط داخل رویت شود استفاده میگردد.

به طور مثال طلا و جواهر فروشی ها برای بالا رفتن امنیت مغازه از این تیغه ها استفاده میکنند تا در هنگام بسته بودن اگر چراغی داخل روشن باشد از محیط بیرون دیده شود و یا اگر کسی داخل باشد با وجود پایین آوردن کرکره دیده شود.
از تیغه کرکره پلی کربنات میتوان به صورت ترکیبی با تیغه های آلومینیومی نیز استفاده کرد.

تیغه کرکره پلی کربنات را با لوله های استیل یا آلومینیوم به هم متصل میکنند این کار باعث استحکام بالایی در این تیغه میشود و امنیت را افزایش میدهد.
خاصیت برتر این مدل تیغه خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات در مقابل آتش میباشد و از سرایت آتش جلوگیری میکند و ویژگی دیگر این تیغه خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش تیغه کرکره پلی کربنات میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *